ÇADIR KONAKLAMA

Translator
   

Kendi Çadırınızda Konaklama
Hızlı Rezervasyon Formu

No bookings available
Loading...

ÇADIR

(GECELİK 1 KİŞİ)

Kendi Çadırınızda Konaklama
Temmuz – Ağustos
200 TL

Ücretsiz
Elektrik Kullanımı
(Ortak Alan)

Ücretsiz
Duş, WC, Mutfak
(Ortak Alan)

DEMLİK APART VE CAMPING
Sadece deniz tatili yapmak yetmez, Datça’yı doyasıya yaşamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçip, yılın her mevsiminde tatilinizi bizimle planlayabilirsiniz.
Datça’da yıl boyu yapılan festivalleri takip etmek, Datça’nın kendine özgü doğa yapısında üreyen eşsiz bitki türleri ile tanışmak hatta bazıları ile yemekler, mezeler yapmak kulağa hoş gelmiyor mu?

Datça kıyılarında 56 koy bulunur, bunların hepsini görmek için belki 1 yılınızı buraya ayırmanız gerekebilir.

Datça merkeze 22 km uzaklıkta olan Mesudiye Köyü yarımadanın ortasında gibidir.Yeşil ve mavinin kucaklaştığı lokasyon Datçalıların olduğu kadar gelen herkesin gözdesidir.
Afrodit’in doğduğu antik kent Knidos’a ise 20 km mesafededir. Knidos antik kentinde günbatımı izlemek özel  bir ritüeldir.Knidos’a  uğramadan tatili bitirdi iseniz; Datça maceranız yarım kaldı demektir.Eski Datça da olmazsa olmazlardandır.Vakit ayırmayı sakın unutmayın!
Ayrıca Datça, ekosistemi, florası ve faunası ile 200 den fazla endemik türü barındırır, onlarla kendinizi doğaya ait hissedeceksiniz! Yıl boyu devam eden trekkingler ile her bir bitkiyi gözlemleme şansına sahip olabilirsiniz.

Mesudiye Köyümüzde yıl boyu açık 3 yerel market var iken 7 km ötemizde zincir marketler de bulunmaktadır.Alışverişlerinizi Datça merkezden veya köyde bulunan yerel marketlerden de yapabilirsiniz.
Demlik Apart ve Camping; Dalaman Hava Alanına 163 km., Marmaris’e 90 km. ve Datça’ya 22 km. mesafesi olan yazı kadar kışı da görülmesi yaşanılması gereken yeryüzündeki cennettir.
Yazın en yoğun sıcaklarda bile mevcut olan esinti ile “Datça’nın doğal klima” olduğuna tanıklık edeceksiniz.
At safsari, bisiklete binmek, doğa yürüyüşleri yapmak, kano, tekne kiralamak, bahçenizde mangal yapabilmek , denize her mevsim girebiliyor olmak, knidosta şarap eşliğinde gün batımı seyretmek, tekne turları ile koy koy dolaşmak , “Datça’yı uzaktan seyretmek değil, yaşamak için #bizimOrasizinSizinora”!
Bekliyoruz.
DEMLİK APART VE CAMPING AİLESİ